Krovinių pristatymas visoje Lietuvoje

Geriausios kainos, patikimi vežėjai, 24/7 užsakymai, realaus laiko sekimas. Palengvink krovinių pristatymą su Cargon.

Užsakyti

Visi kroviniai
jūsų kompiuteryje

Užsakymų pateikimas 24/7, patikimi vežėjai, sekimas realiu laiku, online važtaraščiai, SMS pranešimai gavėjams, pasirašyti POD, duomenų apsikeitimas su sandėlio ir apskaitos sistemomis realiu laiku, viskas vienoje platformoje.

Atrinkti ir patikimi vežėjai 24/7

Didelis Lietuvos vežėjų pasirinkimas Mikroautobusai, hidroliftai, fiskarai Vilkikai, bortiniai, izotermai, šaldytuvai Nereikia ieškoti transporto skambinant.

Viskas online ir vienoje vietoje

Užsakymų pateikimas, online dokumentai SMS gavėjams apie atvykstančius krovinius, realaus laiko sekimas, POD realiu laiku.

Kroviniai visu greičiu

Mažiau skambučių, daugiau kontrolės Garantuotos kainos, 24/7 klientų aptarnavimas

Papildomi įrankiai išmaniam siuntimui

Visas logistikos valdymas vienoje vietoje, online komunikacija ir dokumentai 24/7 automatizuoti įrankiai sutaupys laiko.

Jūsų logistikos apžvalga

Valdyk visus savo praeities, dabarties ir ateities krovinius. Dabar tu padeties valdovas, visada informuotas kas yra kur. Realaus laiko sekimas, 24/7 užsakymų pateikimas, geros kainos Ataskaitos, dokumentai, komunikacija su vidinėmis sistemomis.

Transporto pasirinkimas

Suvedi ar importuoji savo visus užsakymus ir pagal transporto tipą bei krovinio dydį vežėjai pasirinks jūsų krovinius. tai matysite online savo kompiuteryje. Mažiau skambučių ir paieškos - daugiau laiko kontrolei.

Dokumentai ir informacija realiam laike

Vežėjas važtaraštį gauna online, GPS krovinio vietos nustatymas jūms ir gavėjams, SMS gavėjui apie numatomą pristatymo laiką ir transporto tipą gavėjo parašas (POD) realiu laiku, atliktų užsakymų importas sąskaitybos ar sandėlio programoms.